Pozemky na prodej Hlinsko (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Hlinsko z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Hlinsko je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Hlinsko pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Hlinsko s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Hlinsko určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Hlinsko

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Hlinsko, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Hlinsko prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Hlinsko je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Hlinsko , v kategorii pozemky Hlinsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Hlinsko, pronájem pozemků Hlinsko, dražby pozemky Hlinsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Hlinsko pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Hlinsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Hlinsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Hlinsko, pronájem pozemků Hlinsko, dražby pozemky Hlinsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Hlinsko (stavební pozemky na prodej Hlinsko, ), komerční pozemky Hlinsko (komerční pozemky na prodej Hlinsko, ), zahrady Hlinsko (zahrady na prodej Hlinsko, ), zemědělské půdy Hlinsko (prodej zemědělské půdy Hlinsko, ), lesy Hlinsko (lesy na prodej Hlinsko, ), louky Hlinsko (louky na prodej Hlinsko, ), rybníky Hlinsko (rybníky na prodej Hlinsko, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Hlinsko ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Hlinsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Hlinsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2362 m2, Hlinsko - Kouty

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Hlinsko, Kouty

1 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1235 m2, Blatno u Hlinska

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Hlinsko, Blatno

290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční pozemek, 13092 m2, Hlinsko v Čechách

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Hlinsko

3 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 633 m2, Hlinsko

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Husova, Hlinsko

540 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zemedělské půdy o výmeře 14391m2 v Hlinsku v Čechách okr....

Zemědělská půda

Žitná, Hlinsko

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 802 m2 v k.ú. Hlinsko okr. Chrudim

Pozemek, bydlení

Adámkova třída, Hlinsko

850 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist