Pozemky na prodej Heřmanův Městec (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Heřmanův Městec z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Heřmanův Městec je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Heřmanův Městec pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Heřmanův Městec s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Heřmanův Městec určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Heřmanův Městec

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Heřmanův Městec, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Heřmanův Městec prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Heřmanův Městec je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Heřmanův Městec , v kategorii pozemky Heřmanův Městec jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Heřmanův Městec, pronájem pozemků Heřmanův Městec, dražby pozemky Heřmanův Městec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Heřmanův Městec pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Heřmanův Městec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Heřmanův Městec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Heřmanův Městec, pronájem pozemků Heřmanův Městec, dražby pozemky Heřmanův Městec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Heřmanův Městec (stavební pozemky na prodej Heřmanův Městec, ), komerční pozemky Heřmanův Městec (komerční pozemky na prodej Heřmanův Městec, ), zahrady Heřmanův Městec (zahrady na prodej Heřmanův Městec, ), zemědělské půdy Heřmanův Městec (prodej zemědělské půdy Heřmanův Městec, ), lesy Heřmanův Městec (lesy na prodej Heřmanův Městec, ), louky Heřmanův Městec (louky na prodej Heřmanův Městec, ), rybníky Heřmanův Městec (rybníky na prodej Heřmanův Městec, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Heřmanův Městec ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Heřmanův Městec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Heřmanův Městec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

prodej pozemku v Heřmanově Městci u budoucího obchvatu města

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9916 m2

Heřmanův Městec

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej parceo výměře 807 m2 a 797 m2 Konopáč okr. Chrudim

Pozemek, bydlení

Heřmanův Městec, Konopáč

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1.282 m2 v KÚ Heřmanův Městec

Zemědělská půda

5. května, Heřmanův Městec

190 000 Kč
TOPlist TOPlist

St. pozemek 1 468 m2, chata, studna, garáž, Heřmanův Městec okr....

Pozemek, bydlení

5. května, Heřmanův Městec

1 125 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist