Pozemky Chrudim – nabídka pozemků Chrudim (100+)

Najít optimální pozemek Chrudim je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chrudim hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chrudim, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chrudim k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Chrudim k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Chrudim nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chrudim, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Chrudim o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Chrudim realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chrudim přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chrudim , v kategorii pozemky Chrudim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chrudim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chrudim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chrudim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chrudim (stavební pozemky na prodej Chrudim, pronájem stavebních pozemků Chrudim, dražby stavebních pozemků Chrudim, ), komerční pozemky Chrudim (komerční pozemky na prodej Chrudim, pronájem komerčních pozemků Chrudim, dražby komerčních pozemků Chrudim, ), zahrady Chrudim (zahrady na prodej Chrudim, pronájem zahrady Chrudim, dražby zahrad Chrudim, ), zemědělské půdy Chrudim (prodej zemědělské půdy Chrudim, pronájem zemědělské půdy Chrudim, dražby zemědělských půd Chrudim, ), lesy Chrudim (lesy na prodej Chrudim, pronájem lesů Chrudim, dražby lesů Chrudim, ), louky Chrudim (louky na prodej Chrudim, pronájem luk Chrudim, dražby luk Chrudim, ), rybníky Chrudim (rybníky na prodej Chrudim, pronájem rybníků Chrudim, dražby rybníků Chrudim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Chrudim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Chrudim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Chrudim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 996 m2, Chrudim - Medlešice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Chrudim, Medlešice

1 290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku Chrudim, Vlčnov 5306 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 5306 m2

Chrudim, Vlčnov

440 Kč/m2
TOPlist TOPlist

pozemek na prodej - Trhová Kamenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Trhová Kamenice, Chrudim

874 500 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 805 m2, Chrudim - Markovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Chrudim

990 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej chatky 40 m2 na pozemku 2695 m2 v Chrudimi

Zahrada, lokalita: Samota, pozemek: 2696 m2

Chrudim, Topol

560 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1 048 m2, Chrudim, Na Kopci ul.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1048 m2

Na Kopci, Chrudim, Chrudim IV

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, pozemek o ploše 1800 m2, CP 7200m2, prodej

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Presy, Chrudim

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, orná půda, 775 m2, prodej

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Presy, Chrudim, Chrudim II

109 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, pozemek o CP 7200 m2 pro výstavbu 6 nízkopodlažních...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Presy, Chrudim

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku 15479 m2, Chrudim, S.N.Povstání

Pozemek, komerční, pozemek: 15479 m2

Slovenského národního povstání, Chrudim, Chrudim II

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Chrudim 1520 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 1520 m2

Chrudim, Vlčnov

219 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist