Pozemky Cheb – nabídka pozemků Cheb (100+)

Najít optimální pozemek v Chebu je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Cheb hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Cheb, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Cheb k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Chebu k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Chebu nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Cheb, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Chebu o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Chebu realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Cheb přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Cheb , v kategorii pozemky Cheb jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Cheb, pronájem pozemků Cheb, dražby pozemky Cheb, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Cheb pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Cheb příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Cheb na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Cheb, pronájem pozemků Cheb, dražby pozemky Cheb, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Cheb (stavební pozemky na prodej Cheb, pronájem stavebních pozemků Cheb, dražby stavebních pozemků Cheb, ), komerční pozemky Cheb (komerční pozemky na prodej Cheb, pronájem komerčních pozemků Cheb, dražby komerčních pozemků Cheb, ), zahrady Cheb (zahrady na prodej Cheb, pronájem zahrady Cheb, dražby zahrad Cheb, ), zemědělské půdy Cheb (prodej zemědělské půdy Cheb, pronájem zemědělské půdy Cheb, dražby zemědělských půd Cheb, ), lesy Cheb (lesy na prodej Cheb, pronájem lesů Cheb, dražby lesů Cheb, ), louky Cheb (louky na prodej Cheb, pronájem luk Cheb, dražby luk Cheb, ), rybníky Cheb (rybníky na prodej Cheb, pronájem rybníků Cheb, dražby rybníků Cheb, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je pozemky Cheb Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemky v klidné části obce Drmoul

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1057 m2

Sekerská, Drmoul

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Mariánské Lázně, ul. Plzeňská.

Pozemek, bydlení, pozemek: 2139 m2

Plzeňská, Mariánské Lázně, Úšovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu rodinného domu, Mariánské Lázně, Úšovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 640 m2

Na Průhonu, Mariánské Lázně, Úšovice

1 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, Chodovská Huť, Tři Sekery!

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 976 m2

Tři Sekery, Chodovská Huť

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, 1.173m2, Drmoul, doporučujeme!

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1173 m2

Ke Hřišti, Drmoul

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek 4478 m, Drmoul u Mariánských Lázní

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4478 m2

Ke Hřišti, Drmoul

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

prodej zahrady v Dolním Žandově

Zahrada, pozemek: 852 m2

Dolní Žandov

275 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2058 m2, Luby - Cheb

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Luby

230 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku na krásném místě k výstavbě RD v Chodovské Nové Huti...

Pozemek, bydlení, pozemek: 2357 m2

Tři Sekery, Chodovská Huť

552 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku se zděnou chatkou k výstavbě RD v Podhradu u Chebu

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 730 m2

Cheb, Podhrad

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, 901,00m2, Drmoul, doporučujeme!

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 901 m2

Ke Hřišti, Drmoul

999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemeku 2 329 m2, Drmoul u Mariánských Lázní

Pozemek, bydlení, pozemek: 2329 m2

Na Výsluní, Drmoul

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist