Pozemky na prodej Vrábče (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Vrábče z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Vrábče je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Vrábče pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Vrábče s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Vrábče určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Vrábče

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Vrábče, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Vrábče prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Vrábče je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vrábče , v kategorii pozemky Vrábče jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vrábče, pronájem pozemků Vrábče, dražby pozemky Vrábče, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Vrábče pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Vrábče příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vrábče na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vrábče, pronájem pozemků Vrábče, dražby pozemky Vrábče, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vrábče (stavební pozemky na prodej Vrábče, ), komerční pozemky Vrábče (komerční pozemky na prodej Vrábče, ), zahrady Vrábče (zahrady na prodej Vrábče, ), zemědělské půdy Vrábče (prodej zemědělské půdy Vrábče, ), lesy Vrábče (lesy na prodej Vrábče, ), louky Vrábče (louky na prodej Vrábče, ), rybníky Vrábče (rybníky na prodej Vrábče, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Vrábče ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Vrábče zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Vrábče Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2360 m2, Vrábče

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Ves-Kroclovská, Vrábče

3 037 650 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Vrábče

Pozemek, bydlení, pozemek: 1166 m2

Vrábče

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Vrábče

Pozemek, bydlení, pozemek: 1177 m2

Vrábče

950 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební, 2575m2, Vrábče

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2575 m2

Vrábče

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek komerční, 2575m2, Vrábče

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2575 m2

Vrábče

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist