Pozemky Týn nad Vltavou – nabídka pozemků Týn nad Vltavou (100+)

Najít optimální pozemek Týn nad Vltavou je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Týn nad Vltavou hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Týn nad Vltavou, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Týn nad Vltavou k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Týn nad Vltavou k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Týn nad Vltavou nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Týn nad Vltavou, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Týn nad Vltavou o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Týn nad Vltavou realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Týn nad Vltavou přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Týn nad Vltavou , v kategorii pozemky Týn nad Vltavou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem pozemků Týn nad Vltavou, dražby pozemky Týn nad Vltavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Týn nad Vltavou pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Týn nad Vltavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Týn nad Vltavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem pozemků Týn nad Vltavou, dražby pozemky Týn nad Vltavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Týn nad Vltavou (stavební pozemky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem stavebních pozemků Týn nad Vltavou, dražby stavebních pozemků Týn nad Vltavou, ), komerční pozemky Týn nad Vltavou (komerční pozemky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem komerčních pozemků Týn nad Vltavou, dražby komerčních pozemků Týn nad Vltavou, ), zahrady Týn nad Vltavou (zahrady na prodej Týn nad Vltavou, pronájem zahrady Týn nad Vltavou, dražby zahrad Týn nad Vltavou, ), zemědělské půdy Týn nad Vltavou (prodej zemědělské půdy Týn nad Vltavou, pronájem zemědělské půdy Týn nad Vltavou, dražby zemědělských půd Týn nad Vltavou, ), lesy Týn nad Vltavou (lesy na prodej Týn nad Vltavou, pronájem lesů Týn nad Vltavou, dražby lesů Týn nad Vltavou, ), louky Týn nad Vltavou (louky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem luk Týn nad Vltavou, dražby luk Týn nad Vltavou, ), rybníky Týn nad Vltavou (rybníky na prodej Týn nad Vltavou, pronájem rybníků Týn nad Vltavou, dražby rybníků Týn nad Vltavou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Týn nad Vltavou ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Týn nad Vltavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Týn nad Vltavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej - Stavební pozemek o 17 897m2, České Budějovice, Týn nad...

Pozemek, bydlení, pozemek: 17897 m2

Týn nad Vltavou

360 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavení parcela, 523 m2, Koloděje nad Lužnicí

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Týn nad Vltavou, Koloděje nad Lužnicí

625 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek k zástavbě rodinnými domy v Týně nad Vltavou

Pozemek, bydlení, pozemek: 17897 m2

Polní, Týn nad Vltavou

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky na břehu Vltavy - Týn n/V.

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Týn nad Vltavou

7 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v obci Týn nad Vltavou (Českobudějovicko)

Pozemek, bydlení, pozemek: 23663 m2

Týn nad Vltavou

8 350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku na stavbu RD, Týn n/Vlt.

Pozemek, bydlení, pozemek: 10013 m2

Týn nad Vltavou

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek k rekreaci v Týně nad Vltavou

Zahrada, pozemek: 1168 m2

Na kohoutě, Týn nad Vltavou, Malá Strana

199 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Parcely pro rodinné domy v Týně nad Vltavou

Pozemek, bydlení, pozemek: 600 m2

Havlíčkova, Týn nad Vltavou

910 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 14992 m2, Týn nad Vltavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Týn nad Vltavou

7 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1184 m2, Týn nad Vltavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Týn nad Vltavou

355 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 898 m2 se stodolou, Pivovarská ul. Týn nad Vltavou

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 898 m2

Pivovarská, Týn nad Vltavou

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3531 m2, Týn nad Vltavou - Nuzice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Týn nad Vltavou, Nuzice

700 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist