Pozemky na prodej Trhové Sviny (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Trhové Sviny z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Trhové Sviny je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Trhové Sviny pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Trhové Sviny s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Trhové Sviny určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Trhové Sviny

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Trhové Sviny, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Trhové Sviny prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Trhové Sviny je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Trhové Sviny , v kategorii pozemky Trhové Sviny jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem pozemků Trhové Sviny, dražby pozemky Trhové Sviny, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Trhové Sviny pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Trhové Sviny příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Trhové Sviny na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem pozemků Trhové Sviny, dražby pozemky Trhové Sviny, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Trhové Sviny (stavební pozemky na prodej Trhové Sviny, ), komerční pozemky Trhové Sviny (komerční pozemky na prodej Trhové Sviny, ), zahrady Trhové Sviny (zahrady na prodej Trhové Sviny, ), zemědělské půdy Trhové Sviny (prodej zemědělské půdy Trhové Sviny, ), lesy Trhové Sviny (lesy na prodej Trhové Sviny, ), louky Trhové Sviny (louky na prodej Trhové Sviny, ), rybníky Trhové Sviny (rybníky na prodej Trhové Sviny, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Trhové Sviny ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Trhové Sviny zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Trhové Sviny Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební parcela, 1068 m2, Trhové Sviny, Jedovary

Pozemek, bydlení, pozemek: 1068 m2

Trhové Sviny, Jedovary

699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lesní pozemky v obci Otěvěk na prodej

Les, pozemek: 16664 m2

Trhové Sviny

229 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek o výměře 1068 m2 v obci Jedovary, 13 km od Českých...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1068 m2

Trhové Sviny

749 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v obci Rejta u Trhových Svinů

Pozemek, bydlení, pozemek: 1153 m2

Trhové Sviny

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemeku o výměře 1361 m2 v obci Rejta okr. České...

Pozemek, bydlení

Rejta, Trhové Sviny

310 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1690 m2 s chatou v Trhových Svinech

Pozemek, bydlení

Mlýnská, Trhové Sviny

140 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist