Pozemky Trhové Sviny – nabídka pozemků Trhové Sviny (100+)

Najít optimální pozemek Trhové Sviny je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Trhové Sviny hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Trhové Sviny, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Trhové Sviny k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Trhové Sviny k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Trhové Sviny nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Trhové Sviny, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Trhové Sviny o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Trhové Sviny realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Trhové Sviny přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Trhové Sviny , v kategorii pozemky Trhové Sviny jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem pozemků Trhové Sviny, dražby pozemky Trhové Sviny, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Trhové Sviny pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Trhové Sviny příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Trhové Sviny na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem pozemků Trhové Sviny, dražby pozemky Trhové Sviny, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Trhové Sviny (stavební pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem stavebních pozemků Trhové Sviny, dražby stavebních pozemků Trhové Sviny, ), komerční pozemky Trhové Sviny (komerční pozemky na prodej Trhové Sviny, pronájem komerčních pozemků Trhové Sviny, dražby komerčních pozemků Trhové Sviny, ), zahrady Trhové Sviny (zahrady na prodej Trhové Sviny, pronájem zahrady Trhové Sviny, dražby zahrad Trhové Sviny, ), zemědělské půdy Trhové Sviny (prodej zemědělské půdy Trhové Sviny, pronájem zemědělské půdy Trhové Sviny, dražby zemědělských půd Trhové Sviny, ), lesy Trhové Sviny (lesy na prodej Trhové Sviny, pronájem lesů Trhové Sviny, dražby lesů Trhové Sviny, ), louky Trhové Sviny (louky na prodej Trhové Sviny, pronájem luk Trhové Sviny, dražby luk Trhové Sviny, ), rybníky Trhové Sviny (rybníky na prodej Trhové Sviny, pronájem rybníků Trhové Sviny, dražby rybníků Trhové Sviny, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Trhové Sviny ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Trhové Sviny zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Trhové Sviny Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební parcela, 1068 m2, Trhové Sviny, Jedovary

Pozemek, bydlení, pozemek: 1068 m2

Trhové Sviny, Jedovary

699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lesní pozemky v obci Otěvěk na prodej

Les, pozemek: 16664 m2

Trhové Sviny

229 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek o výměře 1068 m2 v obci Jedovary, 13 km od Českých...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1068 m2

Trhové Sviny

749 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v obci Rejta u Trhových Svinů

Pozemek, bydlení, pozemek: 1153 m2

Trhové Sviny

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemeku o výměře 1361 m2 v obci Rejta okr. České...

Pozemek, bydlení

Rejta, Trhové Sviny

310 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1690 m2 s chatou v Trhových Svinech

Pozemek, bydlení

Mlýnská, Trhové Sviny

140 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist