Pozemky na prodej Staré Hodějovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Staré Hodějovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Staré Hodějovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Staré Hodějovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Staré Hodějovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Staré Hodějovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Staré Hodějovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Staré Hodějovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Staré Hodějovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Staré Hodějovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Staré Hodějovice , v kategorii pozemky Staré Hodějovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Staré Hodějovice, pronájem pozemků Staré Hodějovice, dražby pozemky Staré Hodějovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Staré Hodějovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Staré Hodějovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Staré Hodějovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Staré Hodějovice, pronájem pozemků Staré Hodějovice, dražby pozemky Staré Hodějovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Staré Hodějovice (stavební pozemky na prodej Staré Hodějovice, ), komerční pozemky Staré Hodějovice (komerční pozemky na prodej Staré Hodějovice, ), zahrady Staré Hodějovice (zahrady na prodej Staré Hodějovice, ), zemědělské půdy Staré Hodějovice (prodej zemědělské půdy Staré Hodějovice, ), lesy Staré Hodějovice (lesy na prodej Staré Hodějovice, ), louky Staré Hodějovice (louky na prodej Staré Hodějovice, ), rybníky Staré Hodějovice (rybníky na prodej Staré Hodějovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Staré Hodějovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Staré Hodějovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Staré Hodějovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek, 3 954 m2, ulice Novohradská, Staré Hodějovice.

Pozemek, bydlení, pozemek: 3954 m2

Staré Hodějovice

3 345 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nadstandardní stavební pozemek, 1 531 m2, Na Vyhlídce, Staré...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1531 m2

Na Vyhlídce, Staré Hodějovice

2 884 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemky, 871-1027 m2, České Budějovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 872 m2

Staré Hodějovice

2 480 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist