Pozemky na prodej Nové Hrady (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Nové Hrady z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Nové Hrady je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Nové Hrady pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Nové Hrady s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Nové Hrady určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Nové Hrady

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Nové Hrady, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Nové Hrady prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Nové Hrady je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nové Hrady , v kategorii pozemky Nové Hrady jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem pozemků Nové Hrady, dražby pozemky Nové Hrady, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Nové Hrady pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Nové Hrady příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nové Hrady na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem pozemků Nové Hrady, dražby pozemky Nové Hrady, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nové Hrady (stavební pozemky na prodej Nové Hrady, ), komerční pozemky Nové Hrady (komerční pozemky na prodej Nové Hrady, ), zahrady Nové Hrady (zahrady na prodej Nové Hrady, ), zemědělské půdy Nové Hrady (prodej zemědělské půdy Nové Hrady, ), lesy Nové Hrady (lesy na prodej Nové Hrady, ), louky Nové Hrady (louky na prodej Nové Hrady, ), rybníky Nové Hrady (rybníky na prodej Nové Hrady, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Nové Hrady ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Nové Hrady zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Nové Hrady Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1476 m2, Štiptoň

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Nové Hrady, Štiptoň

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek u obce Údolí i Nových Hradů na prodej

Pozemek, bydlení, pozemek: 1454 m2

Nové Hrady

359 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 3 181 m2, Nové Hrady- Štiptoň

Pozemek, bydlení

Nové Hrady, Štiptoň

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej lesa a luk na sebe navazujících v obci Nakolice

Zemědělská půda

Nové Hrady, Nakolice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek 1 476 m2 pro výstavbu RD, Nové Hrady- Štiptoň okr. České...

Pozemek, bydlení

Nové Hrady, Štiptoň

380 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist