Pozemky Nové Hrady – nabídka pozemků Nové Hrady (100+)

Najít optimální pozemek Nové Hrady je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Nové Hrady hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Nové Hrady, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Nové Hrady k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Nové Hrady k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Nové Hrady nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Nové Hrady, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Nové Hrady o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Nové Hrady realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Nové Hrady přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nové Hrady , v kategorii pozemky Nové Hrady jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem pozemků Nové Hrady, dražby pozemky Nové Hrady, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Nové Hrady pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Nové Hrady příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nové Hrady na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem pozemků Nové Hrady, dražby pozemky Nové Hrady, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nové Hrady (stavební pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem stavebních pozemků Nové Hrady, dražby stavebních pozemků Nové Hrady, ), komerční pozemky Nové Hrady (komerční pozemky na prodej Nové Hrady, pronájem komerčních pozemků Nové Hrady, dražby komerčních pozemků Nové Hrady, ), zahrady Nové Hrady (zahrady na prodej Nové Hrady, pronájem zahrady Nové Hrady, dražby zahrad Nové Hrady, ), zemědělské půdy Nové Hrady (prodej zemědělské půdy Nové Hrady, pronájem zemědělské půdy Nové Hrady, dražby zemědělských půd Nové Hrady, ), lesy Nové Hrady (lesy na prodej Nové Hrady, pronájem lesů Nové Hrady, dražby lesů Nové Hrady, ), louky Nové Hrady (louky na prodej Nové Hrady, pronájem luk Nové Hrady, dražby luk Nové Hrady, ), rybníky Nové Hrady (rybníky na prodej Nové Hrady, pronájem rybníků Nové Hrady, dražby rybníků Nové Hrady, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Nové Hrady ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Nové Hrady zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Nové Hrady Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1476 m2, Štiptoň

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Nové Hrady, Štiptoň

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek u obce Údolí i Nových Hradů na prodej

Pozemek, bydlení, pozemek: 1454 m2

Nové Hrady

359 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 3 181 m2, Nové Hrady- Štiptoň

Pozemek, bydlení

Nové Hrady, Štiptoň

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej lesa a luk na sebe navazujících v obci Nakolice

Zemědělská půda

Nové Hrady, Nakolice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek 1 476 m2 pro výstavbu RD, Nové Hrady- Štiptoň okr. České...

Pozemek, bydlení

Nové Hrady, Štiptoň

380 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist