Pozemky Lišov – nabídka pozemků Lišov (100+)

Najít optimální pozemek Lišov je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Lišov hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Lišov, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Lišov k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Lišov k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Lišov nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Lišov, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Lišov o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Lišov realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Lišov přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Lišov , v kategorii pozemky Lišov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Lišov, pronájem pozemků Lišov, dražby pozemky Lišov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Lišov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Lišov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Lišov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Lišov, pronájem pozemků Lišov, dražby pozemky Lišov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Lišov (stavební pozemky na prodej Lišov, pronájem stavebních pozemků Lišov, dražby stavebních pozemků Lišov, ), komerční pozemky Lišov (komerční pozemky na prodej Lišov, pronájem komerčních pozemků Lišov, dražby komerčních pozemků Lišov, ), zahrady Lišov (zahrady na prodej Lišov, pronájem zahrady Lišov, dražby zahrad Lišov, ), zemědělské půdy Lišov (prodej zemědělské půdy Lišov, pronájem zemědělské půdy Lišov, dražby zemědělských půd Lišov, ), lesy Lišov (lesy na prodej Lišov, pronájem lesů Lišov, dražby lesů Lišov, ), louky Lišov (louky na prodej Lišov, pronájem luk Lišov, dražby luk Lišov, ), rybníky Lišov (rybníky na prodej Lišov, pronájem rybníků Lišov, dražby rybníků Lišov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Lišov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Lišov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Lišov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej samostatných pozemků u rybníka Dvořiště, obec Lišov, okr....

Pozemek, bydlení, lokalita: Polosamota

Jižní břeh, Lišov, Dolní Slověnice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 350m2, Lišov, okr. Č. Budějovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 350 m2

Lišov

240 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 350m2, Lišov, České Budějovice.

Zahrada, pozemek: 392 m2

Lišov

260 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek zahrada, 2353m2, Lišov

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2353 m2

Lišov

1 360 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 14995m2, Lišov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 14995 m2

Lišov

1 715 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist