Pozemky Ledenice – nabídka pozemků Ledenice (100+)

Najít optimální pozemek Ledenice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ledenice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ledenice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ledenice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Ledenice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Ledenice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ledenice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Ledenice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Ledenice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ledenice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ledenice , v kategorii pozemky Ledenice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ledenice, pronájem pozemků Ledenice, dražby pozemky Ledenice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ledenice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ledenice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ledenice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ledenice, pronájem pozemků Ledenice, dražby pozemky Ledenice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ledenice (stavební pozemky na prodej Ledenice, pronájem stavebních pozemků Ledenice, dražby stavebních pozemků Ledenice, ), komerční pozemky Ledenice (komerční pozemky na prodej Ledenice, pronájem komerčních pozemků Ledenice, dražby komerčních pozemků Ledenice, ), zahrady Ledenice (zahrady na prodej Ledenice, pronájem zahrady Ledenice, dražby zahrad Ledenice, ), zemědělské půdy Ledenice (prodej zemědělské půdy Ledenice, pronájem zemědělské půdy Ledenice, dražby zemědělských půd Ledenice, ), lesy Ledenice (lesy na prodej Ledenice, pronájem lesů Ledenice, dražby lesů Ledenice, ), louky Ledenice (louky na prodej Ledenice, pronájem luk Ledenice, dražby luk Ledenice, ), rybníky Ledenice (rybníky na prodej Ledenice, pronájem rybníků Ledenice, dražby rybníků Ledenice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ledenice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ledenice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ledenice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební parcela, 734 m2, Ledenice

Pozemek, bydlení, pozemek: 734 m2

Ledenice

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemek, CP 1171 m2, Ledenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Ledenice

635 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek, Ledenice, Ohrazeníčko

Pozemek, bydlení, pozemek: 1122 m2

Ledenice, Ohrazeníčko

1 190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1171 m2, Ledenice

Pozemek, bydlení, pozemek: 1171 m2

Ledenice

590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1171 m2, Ledenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Ledenice

660 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist