Pozemky na prodej Kamenný Újezd (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Kamenný Újezd z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Kamenný Újezd je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Kamenný Újezd pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Kamenný Újezd s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Kamenný Újezd určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Kamenný Újezd

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Kamenný Újezd, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Kamenný Újezd prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Kamenný Újezd je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kamenný Újezd , v kategorii pozemky Kamenný Újezd jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kamenný Újezd, pronájem pozemků Kamenný Újezd, dražby pozemky Kamenný Újezd, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Kamenný Újezd pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Kamenný Újezd příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kamenný Újezd na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kamenný Újezd, pronájem pozemků Kamenný Újezd, dražby pozemky Kamenný Újezd, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kamenný Újezd (stavební pozemky na prodej Kamenný Újezd, ), komerční pozemky Kamenný Újezd (komerční pozemky na prodej Kamenný Újezd, ), zahrady Kamenný Újezd (zahrady na prodej Kamenný Újezd, ), zemědělské půdy Kamenný Újezd (prodej zemědělské půdy Kamenný Újezd, ), lesy Kamenný Újezd (lesy na prodej Kamenný Újezd, ), louky Kamenný Újezd (louky na prodej Kamenný Újezd, ), rybníky Kamenný Újezd (rybníky na prodej Kamenný Újezd, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Kamenný Újezd ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Kamenný Újezd zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Kamenný Újezd Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej - pozemek o celkové ploše 869 m2, Kamenný Újezd, Budějovická

Pozemek, komerční, pozemek: 869 m2

Kamenný Újezd

860 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek u Kamenného Újezdu, nedaleko Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Polosamota, pozemek: 13511 m2

Kamenný Újezd

1 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku pro budoucí výstavbu RD Kamenný Újezd, okres České...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3592 m2

Kamenný Újezd

1 616 400 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist