Pozemky na prodej Jivno (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Jivno z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Jivno je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Jivno pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Jivno s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Jivno určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Jivno

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Jivno, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Jivno prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Jivno je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jivno , v kategorii pozemky Jivno jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jivno, pronájem pozemků Jivno, dražby pozemky Jivno, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Jivno pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Jivno příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Jivno na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Jivno, pronájem pozemků Jivno, dražby pozemky Jivno, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Jivno (stavební pozemky na prodej Jivno, ), komerční pozemky Jivno (komerční pozemky na prodej Jivno, ), zahrady Jivno (zahrady na prodej Jivno, ), zemědělské půdy Jivno (prodej zemědělské půdy Jivno, ), lesy Jivno (lesy na prodej Jivno, ), louky Jivno (louky na prodej Jivno, ), rybníky Jivno (rybníky na prodej Jivno, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Jivno ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Jivno zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Jivno Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebních pozemků v obci Jivno, České Budějovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 1740 m2

Jivno

2 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 352 m2, Jivno

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 352 m2, Jivno, okr. Č. Budějovice

Zahrada, pozemek: 352 m2

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Zahrada u Mrhalu, 448m2, Jivno

Zahrada, pozemek: 448 m2

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Jivno,

Pozemek, bydlení, pozemek: 1544 m2

Jivno

950 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej - pozemek určený k výstavbě rodinných domů, Jivno

Pozemek, bydlení, pozemek: 991 m2

Jivno

1 160 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek, Jivno u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, pozemek: 1037 m2

Jivno

569 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist