Pozemky Jivno – nabídka pozemků Jivno (100+)

Najít optimální pozemek Jivno je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Jivno hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Jivno, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Jivno k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Jivno k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Jivno nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Jivno, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Jivno o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Jivno realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Jivno přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jivno , v kategorii pozemky Jivno jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jivno, pronájem pozemků Jivno, dražby pozemky Jivno, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Jivno pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Jivno příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Jivno na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Jivno, pronájem pozemků Jivno, dražby pozemky Jivno, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Jivno (stavební pozemky na prodej Jivno, pronájem stavebních pozemků Jivno, dražby stavebních pozemků Jivno, ), komerční pozemky Jivno (komerční pozemky na prodej Jivno, pronájem komerčních pozemků Jivno, dražby komerčních pozemků Jivno, ), zahrady Jivno (zahrady na prodej Jivno, pronájem zahrady Jivno, dražby zahrad Jivno, ), zemědělské půdy Jivno (prodej zemědělské půdy Jivno, pronájem zemědělské půdy Jivno, dražby zemědělských půd Jivno, ), lesy Jivno (lesy na prodej Jivno, pronájem lesů Jivno, dražby lesů Jivno, ), louky Jivno (louky na prodej Jivno, pronájem luk Jivno, dražby luk Jivno, ), rybníky Jivno (rybníky na prodej Jivno, pronájem rybníků Jivno, dražby rybníků Jivno, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Jivno ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Jivno zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Jivno Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebních pozemků v obci Jivno, České Budějovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 1740 m2

Jivno

2 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 352 m2, Jivno

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 352 m2, Jivno, okr. Č. Budějovice

Zahrada, pozemek: 352 m2

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Zahrada u Mrhalu, 448m2, Jivno

Zahrada, pozemek: 448 m2

Jivno

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Jivno,

Pozemek, bydlení, pozemek: 1544 m2

Jivno

950 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej - pozemek určený k výstavbě rodinných domů, Jivno

Pozemek, bydlení, pozemek: 991 m2

Jivno

1 160 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek, Jivno u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, pozemek: 1037 m2

Jivno

569 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist