Pozemky Horní Stropnice – nabídka pozemků Horní Stropnice (100+)

Najít optimální pozemek Horní Stropnice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Horní Stropnice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Horní Stropnice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Horní Stropnice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Horní Stropnice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Horní Stropnice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Horní Stropnice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Horní Stropnice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Horní Stropnice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Horní Stropnice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Horní Stropnice , v kategorii pozemky Horní Stropnice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Horní Stropnice, pronájem pozemků Horní Stropnice, dražby pozemky Horní Stropnice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Horní Stropnice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Horní Stropnice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Horní Stropnice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Horní Stropnice, pronájem pozemků Horní Stropnice, dražby pozemky Horní Stropnice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Horní Stropnice (stavební pozemky na prodej Horní Stropnice, pronájem stavebních pozemků Horní Stropnice, dražby stavebních pozemků Horní Stropnice, ), komerční pozemky Horní Stropnice (komerční pozemky na prodej Horní Stropnice, pronájem komerčních pozemků Horní Stropnice, dražby komerčních pozemků Horní Stropnice, ), zahrady Horní Stropnice (zahrady na prodej Horní Stropnice, pronájem zahrady Horní Stropnice, dražby zahrad Horní Stropnice, ), zemědělské půdy Horní Stropnice (prodej zemědělské půdy Horní Stropnice, pronájem zemědělské půdy Horní Stropnice, dražby zemědělských půd Horní Stropnice, ), lesy Horní Stropnice (lesy na prodej Horní Stropnice, pronájem lesů Horní Stropnice, dražby lesů Horní Stropnice, ), louky Horní Stropnice (louky na prodej Horní Stropnice, pronájem luk Horní Stropnice, dražby luk Horní Stropnice, ), rybníky Horní Stropnice (rybníky na prodej Horní Stropnice, pronájem rybníků Horní Stropnice, dražby rybníků Horní Stropnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Horní Stropnice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Horní Stropnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Horní Stropnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 929 m2, Horní Stropnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Horní Stropnice

385 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek, Horní Stropnice,

Pozemek, bydlení, pozemek: 769 m2

Horní Stropnice, Svébohy

400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek o velikosti 534 m2, Svébohy, podíl 1/2

Pozemek, komerční, pozemek: 534 m2

Horní Stropnice, Svébohy

14 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 929 m2 v Horní Stropnici

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Horní Stropnice

385 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v panenské přírodě Novohradských hor 3344m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 3344 m2

Horní Stropnice, Hojná Voda

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3586 m2, Horní Stropnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Horní Stropnice, Bedřichov

303 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v Novohradských horách - Hojná Voda - p. č. 493/6

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2570 m2

Horní Stropnice

1 350 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 679 m2, Dobrá Voda, okr. Č. Budějovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 679 m2

Horní Stropnice, Dobrá Voda

300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku k výstavbě rekreačního objektu 691 m2 v...

Zahrada, pozemek: 691 m2

Horní Stropnice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku o výmeře 679m2 v KÚ Hojná Voda u H.Stropnice

Pozemek, bydlení

Horní Stropnice, Hojná Voda

520 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist