Pozemky na prodej Homole (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Homole z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Homole je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Homole pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Homole s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Homole určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Homole

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Homole, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Homole prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Homole je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Homole , v kategorii pozemky Homole jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Homole, pronájem pozemků Homole, dražby pozemky Homole, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Homole pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Homole příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Homole na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Homole, pronájem pozemků Homole, dražby pozemky Homole, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Homole (stavební pozemky na prodej Homole, ), komerční pozemky Homole (komerční pozemky na prodej Homole, ), zahrady Homole (zahrady na prodej Homole, ), zemědělské půdy Homole (prodej zemědělské půdy Homole, ), lesy Homole (lesy na prodej Homole, ), louky Homole (louky na prodej Homole, ), rybníky Homole (rybníky na prodej Homole, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Homole ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Homole zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Homole Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2054 m2, Homole

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Homole, Nové Homole

4 314 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2150 m2, Homole - Černý Dub

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Boršovská, Homole, Černý Dub

2 150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2171 m2, Homole

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Homole, Černý Dub

770 Kč/m2
TOPlist TOPlist

stavební pozemek o výměře 2 151m2 v obci Homole - Černý Dub

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2150 m2

Homole, Černý Dub

1 960 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v Homolích u Českých Budějovic

Pozemek, komerční, pozemek: 8967 m2

Homole

1 690 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist