Pozemky Homole – nabídka pozemků Homole (100+)

Najít optimální pozemek Homole je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Homole hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Homole, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Homole k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Homole k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Homole nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Homole, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Homole o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Homole realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Homole přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Homole , v kategorii pozemky Homole jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Homole, pronájem pozemků Homole, dražby pozemky Homole, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Homole pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Homole příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Homole na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Homole, pronájem pozemků Homole, dražby pozemky Homole, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Homole (stavební pozemky na prodej Homole, pronájem stavebních pozemků Homole, dražby stavebních pozemků Homole, ), komerční pozemky Homole (komerční pozemky na prodej Homole, pronájem komerčních pozemků Homole, dražby komerčních pozemků Homole, ), zahrady Homole (zahrady na prodej Homole, pronájem zahrady Homole, dražby zahrad Homole, ), zemědělské půdy Homole (prodej zemědělské půdy Homole, pronájem zemědělské půdy Homole, dražby zemědělských půd Homole, ), lesy Homole (lesy na prodej Homole, pronájem lesů Homole, dražby lesů Homole, ), louky Homole (louky na prodej Homole, pronájem luk Homole, dražby luk Homole, ), rybníky Homole (rybníky na prodej Homole, pronájem rybníků Homole, dražby rybníků Homole, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Homole ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Homole zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Homole Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2054 m2, Homole

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Homole, Nové Homole

4 314 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2150 m2, Homole - Černý Dub

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Boršovská, Homole, Černý Dub

2 150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2171 m2, Homole

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Homole, Černý Dub

770 Kč/m2
TOPlist TOPlist

stavební pozemek o výměře 2 151m2 v obci Homole - Černý Dub

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2150 m2

Homole, Černý Dub

1 960 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v Homolích u Českých Budějovic

Pozemek, komerční, pozemek: 8967 m2

Homole

1 690 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist