Pozemky Hluboká nad Vltavou – nabídka pozemků Hluboká nad Vltavou (100+)

Najít optimální pozemek Hluboká nad Vltavou je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Hluboká nad Vltavou hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Hluboká nad Vltavou, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Hluboká nad Vltavou k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Hluboká nad Vltavou k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Hluboká nad Vltavou nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Hluboká nad Vltavou, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Hluboká nad Vltavou o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Hluboká nad Vltavou realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Hluboká nad Vltavou přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Hluboká nad Vltavou , v kategorii pozemky Hluboká nad Vltavou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem pozemků Hluboká nad Vltavou, dražby pozemky Hluboká nad Vltavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Hluboká nad Vltavou pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Hluboká nad Vltavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Hluboká nad Vltavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem pozemků Hluboká nad Vltavou, dražby pozemky Hluboká nad Vltavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Hluboká nad Vltavou (stavební pozemky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem stavebních pozemků Hluboká nad Vltavou, dražby stavebních pozemků Hluboká nad Vltavou, ), komerční pozemky Hluboká nad Vltavou (komerční pozemky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem komerčních pozemků Hluboká nad Vltavou, dražby komerčních pozemků Hluboká nad Vltavou, ), zahrady Hluboká nad Vltavou (zahrady na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem zahrady Hluboká nad Vltavou, dražby zahrad Hluboká nad Vltavou, ), zemědělské půdy Hluboká nad Vltavou (prodej zemědělské půdy Hluboká nad Vltavou, pronájem zemědělské půdy Hluboká nad Vltavou, dražby zemědělských půd Hluboká nad Vltavou, ), lesy Hluboká nad Vltavou (lesy na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem lesů Hluboká nad Vltavou, dražby lesů Hluboká nad Vltavou, ), louky Hluboká nad Vltavou (louky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem luk Hluboká nad Vltavou, dražby luk Hluboká nad Vltavou, ), rybníky Hluboká nad Vltavou (rybníky na prodej Hluboká nad Vltavou, pronájem rybníků Hluboká nad Vltavou, dražby rybníků Hluboká nad Vltavou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Hluboká nad Vltavou ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Hluboká nad Vltavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Hluboká nad Vltavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek 16141 m2 (trvalý travní porost), lokalita Hluboká nad Vltavou

Louka, pozemek: 16141 m2

Hluboká nad Vltavou, Bavorovice

4 035 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela Hluboká nad Vltavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1064 m2

Hamry, Hluboká nad Vltavou

1 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1956 m2, Hluboká nad Vltavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Hluboká nad Vltavou, Hroznějovice

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zemědělská půda v k.ú. Purkarec na prodej

Zemědělská půda, pozemek: 19563 m2

Hluboká nad Vltavou

467 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1591 m2, Hluboká nad Vltavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Hluboká nad Vltavou

3 660 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Hluboká nad Vltavou,

Pozemek, bydlení, pozemek: 1591 m2

Hluboká nad Vltavou

4 135 009 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej exkluzivního stavebního pozemku 1.493 m2 - Hluboká

Pozemek, bydlení, pozemek: 1493 m2

Hluboká nad Vltavou, Bavorovice

1 499 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Zahrady, Hluboká nad Vltavou, Munice

Zahrada, pozemek: 428 m2

Hluboká nad Vltavou, Munice

379 500 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek louka, 2790m2, Purkarec

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2790 m2

Hluboká nad Vltavou, Purkarec

899 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku u vodní nádrže Hněvkovice, vhodné pro rybáře.

Zahrada, pozemek: 3300 m2

Hluboká nad Vltavou, Jeznice

106 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavební parcely o celkové výměře 6710 m2, Bavorovice u ČB

Pozemek, bydlení, pozemek: 6710 m2

Hluboká nad Vltavou, Bavorovice

970 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Velký pozemek pro výstavbu RD, 4411 m2, Hluboká n. Vlt. - Zámostí

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4411 m2

Hluboká nad Vltavou

1 980 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist