Pozemky na prodej Dubné (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Dubné z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Dubné je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Dubné pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Dubné s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Dubné určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Dubné

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Dubné, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Dubné prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Dubné je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dubné , v kategorii pozemky Dubné jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dubné, pronájem pozemků Dubné, dražby pozemky Dubné, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Dubné pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Dubné příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Dubné na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Dubné, pronájem pozemků Dubné, dražby pozemky Dubné, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Dubné (stavební pozemky na prodej Dubné, ), komerční pozemky Dubné (komerční pozemky na prodej Dubné, ), zahrady Dubné (zahrady na prodej Dubné, ), zemědělské půdy Dubné (prodej zemědělské půdy Dubné, ), lesy Dubné (lesy na prodej Dubné, ), louky Dubné (louky na prodej Dubné, ), rybníky Dubné (rybníky na prodej Dubné, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Dubné ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Dubné zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Dubné Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku k zástavbě RD v Třebíně, výměra 1194 m2, České...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1194 m2

Dubné, Třebín

1 671 600 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 800 m2, Dubné

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Dubné, Jaronice

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1014 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1014 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1001 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1001 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1000 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1000 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1039 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1039 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1011 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1011 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Dubné,

Pozemek, bydlení, pozemek: 800 m2

Dubné, Jaronice

800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist