Pozemky Dubné – nabídka pozemků Dubné (100+)

Najít optimální pozemek Dubné je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Dubné hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Dubné, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Dubné k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Dubné k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Dubné nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Dubné, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Dubné o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Dubné realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Dubné přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dubné , v kategorii pozemky Dubné jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dubné, pronájem pozemků Dubné, dražby pozemky Dubné, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Dubné pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Dubné příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Dubné na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Dubné, pronájem pozemků Dubné, dražby pozemky Dubné, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Dubné (stavební pozemky na prodej Dubné, pronájem stavebních pozemků Dubné, dražby stavebních pozemků Dubné, ), komerční pozemky Dubné (komerční pozemky na prodej Dubné, pronájem komerčních pozemků Dubné, dražby komerčních pozemků Dubné, ), zahrady Dubné (zahrady na prodej Dubné, pronájem zahrady Dubné, dražby zahrad Dubné, ), zemědělské půdy Dubné (prodej zemědělské půdy Dubné, pronájem zemědělské půdy Dubné, dražby zemědělských půd Dubné, ), lesy Dubné (lesy na prodej Dubné, pronájem lesů Dubné, dražby lesů Dubné, ), louky Dubné (louky na prodej Dubné, pronájem luk Dubné, dražby luk Dubné, ), rybníky Dubné (rybníky na prodej Dubné, pronájem rybníků Dubné, dražby rybníků Dubné, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Dubné ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Dubné zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Dubné Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku k zástavbě RD v Třebíně, výměra 1194 m2, České...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1194 m2

Dubné, Třebín

1 671 600 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 800 m2, Dubné

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Dubné, Jaronice

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1014 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1014 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1001 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1001 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1000 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1000 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1039 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1039 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě katalogového RD v Třebíně, výměra 1011 m2,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1011 m2

Dubné, Třebín

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Dubné,

Pozemek, bydlení, pozemek: 800 m2

Dubné, Jaronice

800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist