Pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Dobrá Voda u Českých Budějovic je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic , v kategorii pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, pronájem pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic, dražby pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, pronájem pozemků Dobrá Voda u Českých Budějovic, dražby pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic (stavební pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), komerční pozemky Dobrá Voda u Českých Budějovic (komerční pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), zahrady Dobrá Voda u Českých Budějovic (zahrady na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), zemědělské půdy Dobrá Voda u Českých Budějovic (prodej zemědělské půdy Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), lesy Dobrá Voda u Českých Budějovic (lesy na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), louky Dobrá Voda u Českých Budějovic (louky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), rybníky Dobrá Voda u Českých Budějovic (rybníky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Dobrá Voda u Českých Budějovic Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 300 m2, Dobrá Voda u Českých Budějovic

Zahrada, pozemek: 300 m2

Dobrá Voda u Českých Budějovic

360 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme k prodeji zahradu se zahradním domkem, která se nachází v...

Zahrada, pozemek: 299 m2

Dobrá Voda u Českých Budějovic

335 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 8649m2, Dobrá Voda u Českých...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8649 m2

K Lusnému, Dobrá Voda u Českých Budějovic

11 225 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1333 m2, Dobrá Voda u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Dobrá Voda u Českých Budějovic

1 599 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Lázeňská

Pozemek, bydlení, pozemek: 580 m2

Lázeňská, Dobrá Voda u Českých Budějovic

790 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist