Pozemky na prodej Chotýčany (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Chotýčany z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Chotýčany je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Chotýčany pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Chotýčany s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Chotýčany určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Chotýčany

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Chotýčany, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Chotýčany prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Chotýčany je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chotýčany , v kategorii pozemky Chotýčany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chotýčany, pronájem pozemků Chotýčany, dražby pozemky Chotýčany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Chotýčany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Chotýčany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chotýčany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chotýčany, pronájem pozemků Chotýčany, dražby pozemky Chotýčany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chotýčany (stavební pozemky na prodej Chotýčany, ), komerční pozemky Chotýčany (komerční pozemky na prodej Chotýčany, ), zahrady Chotýčany (zahrady na prodej Chotýčany, ), zemědělské půdy Chotýčany (prodej zemědělské půdy Chotýčany, ), lesy Chotýčany (lesy na prodej Chotýčany, ), louky Chotýčany (louky na prodej Chotýčany, ), rybníky Chotýčany (rybníky na prodej Chotýčany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Chotýčany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Chotýčany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Chotýčany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Bydlení, Chotýčany,

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2316 m2

Chotýčany

1 418 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Chotýčany u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 738 m2

Chotýčany

1 046 115 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Chotýčany u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 886 m2

Chotýčany

1 255 905 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Chotýčany u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 692 m2

Chotýčany

980 910 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist