Pozemky Borovany – nabídka pozemků Borovany (100+)

Najít optimální pozemek Borovany je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Borovany hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Borovany, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Borovany k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Borovany k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Borovany nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Borovany, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Borovany o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Borovany realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Borovany přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Borovany , v kategorii pozemky Borovany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Borovany, pronájem pozemků Borovany, dražby pozemky Borovany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Borovany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Borovany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Borovany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Borovany, pronájem pozemků Borovany, dražby pozemky Borovany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Borovany (stavební pozemky na prodej Borovany, pronájem stavebních pozemků Borovany, dražby stavebních pozemků Borovany, ), komerční pozemky Borovany (komerční pozemky na prodej Borovany, pronájem komerčních pozemků Borovany, dražby komerčních pozemků Borovany, ), zahrady Borovany (zahrady na prodej Borovany, pronájem zahrady Borovany, dražby zahrad Borovany, ), zemědělské půdy Borovany (prodej zemědělské půdy Borovany, pronájem zemědělské půdy Borovany, dražby zemědělských půd Borovany, ), lesy Borovany (lesy na prodej Borovany, pronájem lesů Borovany, dražby lesů Borovany, ), louky Borovany (louky na prodej Borovany, pronájem luk Borovany, dražby luk Borovany, ), rybníky Borovany (rybníky na prodej Borovany, pronájem rybníků Borovany, dražby rybníků Borovany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Borovany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Borovany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Borovany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku na okraji Borovan pro komerční využití

Pozemek, komerční, pozemek: 6083 m2

Borovany

120 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavební pozemek, CP 3273 m2, Vrcov u Borovan

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Borovany, Vrcov

710 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 2522m2, Borovany

Pozemek, bydlení, pozemek: 2522 m2

Borovany

699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 3023m2, Borovany

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3023 m2

Borovany

2 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek 2335 m2, Třebeč, Borovany.

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2335 m2

Borovany, Třebeč

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej lesních pozemků a vodních ploch

Les

info v RK, Borovany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist