Pozemky na prodej Adamov (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Adamov z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Adamov je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Adamov pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Adamov s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Adamov určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Adamov

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Adamov, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Adamov prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Adamov je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Adamov , v kategorii pozemky Adamov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Adamov, pronájem pozemků Adamov, dražby pozemky Adamov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Adamov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Adamov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Adamov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Adamov, pronájem pozemků Adamov, dražby pozemky Adamov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Adamov (stavební pozemky na prodej Adamov, ), komerční pozemky Adamov (komerční pozemky na prodej Adamov, ), zahrady Adamov (zahrady na prodej Adamov, ), zemědělské půdy Adamov (prodej zemědělské půdy Adamov, ), lesy Adamov (lesy na prodej Adamov, ), louky Adamov (louky na prodej Adamov, ), rybníky Adamov (rybníky na prodej Adamov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Adamov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Adamov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Adamov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek, 584 m2, Adamov u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, pozemek: 584 m2

Sadová, Adamov

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 591 m2 v KÚ Adamov u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení

Adamovská, Adamov

680 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 13 764 m2 v obcích Adamov a Hůry

Pozemek, bydlení

Adamovská, Adamov

340 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2 533 m2 v KÚ Adamov u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení

Adamovská, Adamov

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist