Pozemky Česká Lípa – nabídka pozemků Česká Lípa (100+)

Najít optimální pozemek v České Lípě je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Česká Lípa hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Česká Lípa, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Česká Lípa k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v České Lípě k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v České Lípě nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Česká Lípa, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v České Lípě o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v České Lípě realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Česká Lípa přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Česká Lípa , v kategorii pozemky Česká Lípa jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem pozemků Česká Lípa, dražby pozemky Česká Lípa, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Česká Lípa pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Česká Lípa příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Česká Lípa na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem pozemků Česká Lípa, dražby pozemky Česká Lípa, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Česká Lípa (stavební pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem stavebních pozemků Česká Lípa, dražby stavebních pozemků Česká Lípa, ), komerční pozemky Česká Lípa (komerční pozemky na prodej Česká Lípa, pronájem komerčních pozemků Česká Lípa, dražby komerčních pozemků Česká Lípa, ), zahrady Česká Lípa (zahrady na prodej Česká Lípa, pronájem zahrady Česká Lípa, dražby zahrad Česká Lípa, ), zemědělské půdy Česká Lípa (prodej zemědělské půdy Česká Lípa, pronájem zemědělské půdy Česká Lípa, dražby zemědělských půd Česká Lípa, ), lesy Česká Lípa (lesy na prodej Česká Lípa, pronájem lesů Česká Lípa, dražby lesů Česká Lípa, ), louky Česká Lípa (louky na prodej Česká Lípa, pronájem luk Česká Lípa, dražby luk Česká Lípa, ), rybníky Česká Lípa (rybníky na prodej Česká Lípa, pronájem rybníků Česká Lípa, dražby rybníků Česká Lípa, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Česká Lípa ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Česká Lípa zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Česká Lípa Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, louky, 8540 m2, Bezděz

Louka, lokalita: Okraj obce

Bezděz

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 932 m2 v Kamenickém Šenově

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 932 m2

Švermova, Kamenický Šenov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek, Zakšín, okr. Česká Lípa

Louka, lokalita: Samota, pozemek: 3694 m2

Zakšín, Dubá, Zakšín

120 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Doksy

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 10753 m2

Tachov

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek stavební, Česká Lípa, Horní Libchava

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Horní Libchava

520 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, Mimoň

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 11629...

Vranovská, Mimoň, Mimoň IV

330 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek,Brniště u Mimoně

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2193 m2

Brniště

85 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, Pertoltice pod Ralskem

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4221 m2

Pertoltice pod Ralskem

290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek, Vítkov u Dobranova

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2400 m2

Česká Lípa, Vlčí Důl

370 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, Česká Lípa

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1065 m2

Škrétova, Česká Lípa

1 115 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, Ralsko, Ploužnice

Pozemek, bydlení, účel: Obchod, služby, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Ralsko, Hradčany

105 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek, Dubnice u Stráže pod Ralskem

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1167 m2

Dubnice

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist