Pozemky na prodej Žabčice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Žabčice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Žabčice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Žabčice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Žabčice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Žabčice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Žabčice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Žabčice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Žabčice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Žabčice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Žabčice , v kategorii pozemky Žabčice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Žabčice, pronájem pozemků Žabčice, dražby pozemky Žabčice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Žabčice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Žabčice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Žabčice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Žabčice, pronájem pozemků Žabčice, dražby pozemky Žabčice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Žabčice (stavební pozemky na prodej Žabčice, ), komerční pozemky Žabčice (komerční pozemky na prodej Žabčice, ), zahrady Žabčice (zahrady na prodej Žabčice, ), zemědělské půdy Žabčice (prodej zemědělské půdy Žabčice, ), lesy Žabčice (lesy na prodej Žabčice, ), louky Žabčice (louky na prodej Žabčice, ), rybníky Žabčice (rybníky na prodej Žabčice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Žabčice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Žabčice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Žabčice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej orné půdy v k.ú. Žabčice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 396 m2

Žabčice

118 800 Kč
TOPlist TOPlist

Exkluzivní prodej pole v Žabčicích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3957 m2

Žabčice

316 560 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej vinice v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 7439 m2

Žabčice

335 950 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej 2 pozemků v k.ú. Žabčice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 4812 m2

Žabčice

409 260 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1242 m2

Žabčice

99 360 Kč
TOPlist TOPlist

0,18 ha silnice v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1864 m2

Žabčice

55 920 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist