Pozemky Žabčice – nabídka pozemků Žabčice (100+)

Najít optimální pozemek Žabčice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Žabčice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Žabčice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Žabčice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Žabčice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Žabčice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Žabčice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Žabčice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Žabčice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Žabčice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Žabčice , v kategorii pozemky Žabčice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Žabčice, pronájem pozemků Žabčice, dražby pozemky Žabčice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Žabčice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Žabčice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Žabčice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Žabčice, pronájem pozemků Žabčice, dražby pozemky Žabčice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Žabčice (stavební pozemky na prodej Žabčice, pronájem stavebních pozemků Žabčice, dražby stavebních pozemků Žabčice, ), komerční pozemky Žabčice (komerční pozemky na prodej Žabčice, pronájem komerčních pozemků Žabčice, dražby komerčních pozemků Žabčice, ), zahrady Žabčice (zahrady na prodej Žabčice, pronájem zahrady Žabčice, dražby zahrad Žabčice, ), zemědělské půdy Žabčice (prodej zemědělské půdy Žabčice, pronájem zemědělské půdy Žabčice, dražby zemědělských půd Žabčice, ), lesy Žabčice (lesy na prodej Žabčice, pronájem lesů Žabčice, dražby lesů Žabčice, ), louky Žabčice (louky na prodej Žabčice, pronájem luk Žabčice, dražby luk Žabčice, ), rybníky Žabčice (rybníky na prodej Žabčice, pronájem rybníků Žabčice, dražby rybníků Žabčice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Žabčice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Žabčice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Žabčice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej orné půdy v k.ú. Žabčice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 396 m2

Žabčice

118 800 Kč
TOPlist TOPlist

Exkluzivní prodej pole v Žabčicích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3957 m2

Žabčice

316 560 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej vinice v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 7439 m2

Žabčice

335 950 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej 2 pozemků v k.ú. Žabčice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 4812 m2

Žabčice

409 260 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1242 m2

Žabčice

99 360 Kč
TOPlist TOPlist

0,18 ha silnice v k.ú. Žabčice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1864 m2

Žabčice

55 920 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist