Pozemky na prodej Vranovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Vranovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Vranovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Vranovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Vranovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Vranovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Vranovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Vranovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Vranovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Vranovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vranovice , v kategorii pozemky Vranovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vranovice, pronájem pozemků Vranovice, dražby pozemky Vranovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Vranovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Vranovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vranovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vranovice, pronájem pozemků Vranovice, dražby pozemky Vranovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vranovice (stavební pozemky na prodej Vranovice, ), komerční pozemky Vranovice (komerční pozemky na prodej Vranovice, ), zahrady Vranovice (zahrady na prodej Vranovice, ), zemědělské půdy Vranovice (prodej zemědělské půdy Vranovice, ), lesy Vranovice (lesy na prodej Vranovice, ), louky Vranovice (louky na prodej Vranovice, ), rybníky Vranovice (rybníky na prodej Vranovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Vranovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Vranovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Vranovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Vranovice nad Svratkou

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Vranovice

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy v k.ú. Vranovice nad Svratkou

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1197 m2

Vranovice

35 910 Kč
TOPlist TOPlist

Vranovice nad Svratkou, orná půda,1868 m2, sítě - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1868 m2

Vranovice, 0

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Vranovice nad Svratkou, orná půda, 3191 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3191 m2

Vranovice, 0

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Vranovice nad Svratkou, orná půda, 3645 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3645 m2

Vranovice, 0

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Vranovice nad Svratkou, orná půda, 3116 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3116 m2

Vranovice, 0

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Vranovice nad Svratkou, orná půda, 3473 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3473 m2

Vranovice, 0

70 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist