Pozemky na prodej Veverská Bítýška (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Veverská Bítýška z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Veverská Bítýška je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Veverská Bítýška pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Veverská Bítýška s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Veverská Bítýška určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Veverská Bítýška

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Veverská Bítýška, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Veverská Bítýška prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Veverská Bítýška je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Veverská Bítýška , v kategorii pozemky Veverská Bítýška jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem pozemků Veverská Bítýška, dražby pozemky Veverská Bítýška, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Veverská Bítýška pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Veverská Bítýška příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Veverská Bítýška na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Veverská Bítýška, pronájem pozemků Veverská Bítýška, dražby pozemky Veverská Bítýška, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Veverská Bítýška (stavební pozemky na prodej Veverská Bítýška, ), komerční pozemky Veverská Bítýška (komerční pozemky na prodej Veverská Bítýška, ), zahrady Veverská Bítýška (zahrady na prodej Veverská Bítýška, ), zemědělské půdy Veverská Bítýška (prodej zemědělské půdy Veverská Bítýška, ), lesy Veverská Bítýška (lesy na prodej Veverská Bítýška, ), louky Veverská Bítýška (louky na prodej Veverská Bítýška, ), rybníky Veverská Bítýška (rybníky na prodej Veverská Bítýška, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Veverská Bítýška ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Veverská Bítýška zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Veverská Bítýška Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek k bydlení , 1368m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1368 m2

Veverská Bítýška

2 599 200 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky v krásném místě Veverské Bítýšky na výstavbu 3...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1200 m2

Tišnovská, Veverská Bítýška

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 290 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Hvozdecká, Veverská Bítýška

1 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 379 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 379 m2

Veverská Bítýška

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1050 m2, Veverská Bítýška

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1050 m2

Veverská Bítýška

2 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Veverská Bítýška, stavební parcela 1392 m2, bydlení, sítě, STP -...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1392 m2

Za řekou, Veverská Bítýška

2 147 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist