Pozemky Újezd u Rosic – nabídka pozemků Újezd u Rosic (100+)

Najít optimální pozemek Újezd u Rosic je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Újezd u Rosic hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Újezd u Rosic, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Újezd u Rosic k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Újezd u Rosic k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Újezd u Rosic nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Újezd u Rosic, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Újezd u Rosic o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Újezd u Rosic realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Újezd u Rosic přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Újezd u Rosic , v kategorii pozemky Újezd u Rosic jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Újezd u Rosic, pronájem pozemků Újezd u Rosic, dražby pozemky Újezd u Rosic, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Újezd u Rosic pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Újezd u Rosic příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Újezd u Rosic na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Újezd u Rosic, pronájem pozemků Újezd u Rosic, dražby pozemky Újezd u Rosic, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Újezd u Rosic (stavební pozemky na prodej Újezd u Rosic, pronájem stavebních pozemků Újezd u Rosic, dražby stavebních pozemků Újezd u Rosic, ), komerční pozemky Újezd u Rosic (komerční pozemky na prodej Újezd u Rosic, pronájem komerčních pozemků Újezd u Rosic, dražby komerčních pozemků Újezd u Rosic, ), zahrady Újezd u Rosic (zahrady na prodej Újezd u Rosic, pronájem zahrady Újezd u Rosic, dražby zahrad Újezd u Rosic, ), zemědělské půdy Újezd u Rosic (prodej zemědělské půdy Újezd u Rosic, pronájem zemědělské půdy Újezd u Rosic, dražby zemědělských půd Újezd u Rosic, ), lesy Újezd u Rosic (lesy na prodej Újezd u Rosic, pronájem lesů Újezd u Rosic, dražby lesů Újezd u Rosic, ), louky Újezd u Rosic (louky na prodej Újezd u Rosic, pronájem luk Újezd u Rosic, dražby luk Újezd u Rosic, ), rybníky Újezd u Rosic (rybníky na prodej Újezd u Rosic, pronájem rybníků Újezd u Rosic, dražby rybníků Újezd u Rosic, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Újezd u Rosic ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Újezd u Rosic zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Újezd u Rosic Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební parcela , 1747 m2, Újezd u Rosic

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1800 m2

Újezd u Rosic

2 094 653 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1747 m2, Újezd u Rosic

Pozemek, bydlení, lokalita: Rušná část obce

Újezd u Rosic

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Újezd u Rosic, stavební parcela, 1747 m2 - sítě - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1747 m2

Újezd u Rosic

1 088 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist