Pozemky na prodej Újezd u Brna (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Újezd u Brna z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Újezd u Brna je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Újezd u Brna pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Újezd u Brna s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Újezd u Brna určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Újezd u Brna

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Újezd u Brna, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Újezd u Brna prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Újezd u Brna je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Újezd u Brna , v kategorii pozemky Újezd u Brna jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Újezd u Brna, pronájem pozemků Újezd u Brna, dražby pozemky Újezd u Brna, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Újezd u Brna pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Újezd u Brna příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Újezd u Brna na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Újezd u Brna, pronájem pozemků Újezd u Brna, dražby pozemky Újezd u Brna, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Újezd u Brna (stavební pozemky na prodej Újezd u Brna, ), komerční pozemky Újezd u Brna (komerční pozemky na prodej Újezd u Brna, ), zahrady Újezd u Brna (zahrady na prodej Újezd u Brna, ), zemědělské půdy Újezd u Brna (prodej zemědělské půdy Újezd u Brna, ), lesy Újezd u Brna (lesy na prodej Újezd u Brna, ), louky Újezd u Brna (louky na prodej Újezd u Brna, ), rybníky Újezd u Brna (rybníky na prodej Újezd u Brna, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Újezd u Brna ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Újezd u Brna zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Újezd u Brna Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej souboru pěti pozemků, Újezd u Brna

Zemědělská půda, pozemek: 42777 m2

Újezd u Brna

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Vinice 3300 m2, Újezd u Brna

Pozemek, komerční, pozemek: 3340 m2

Újezd u Brna

50 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 13.338 m nacházejícího se 6 km jižně od...

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 13338 m2

Újezd u Brna

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist