Pozemky na prodej Troubsko (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Troubsko z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Troubsko je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Troubsko pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Troubsko s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Troubsko určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Troubsko

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Troubsko, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Troubsko prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Troubsko je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Troubsko , v kategorii pozemky Troubsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Troubsko, pronájem pozemků Troubsko, dražby pozemky Troubsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Troubsko pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Troubsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Troubsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Troubsko, pronájem pozemků Troubsko, dražby pozemky Troubsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Troubsko (stavební pozemky na prodej Troubsko, ), komerční pozemky Troubsko (komerční pozemky na prodej Troubsko, ), zahrady Troubsko (zahrady na prodej Troubsko, ), zemědělské půdy Troubsko (prodej zemědělské půdy Troubsko, ), lesy Troubsko (lesy na prodej Troubsko, ), louky Troubsko (louky na prodej Troubsko, ), rybníky Troubsko (rybníky na prodej Troubsko, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Troubsko ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Troubsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Troubsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej areálu u D1 - pozemek 10.000m2 s admin.budovou, halami,...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Troubsko

25 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, pozemky pro komerční výstavbu, 5 551 m - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 5551 m2

Troubsko

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Komerční pozemek se stavebním povolením, Troubsko, Brno venkov

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3440...

Troubsko

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Troubsko, komerční pozemek 3452 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3452 m2

Troubsko

7 249 200 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, stavební parcela, 2085m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2085 m2

Troubsko

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist