Pozemky Troubsko – nabídka pozemků Troubsko (100+)

Najít optimální pozemek Troubsko je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Troubsko hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Troubsko, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Troubsko k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Troubsko k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Troubsko nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Troubsko, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Troubsko o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Troubsko realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Troubsko přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Troubsko , v kategorii pozemky Troubsko jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Troubsko, pronájem pozemků Troubsko, dražby pozemky Troubsko, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Troubsko pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Troubsko příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Troubsko na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Troubsko, pronájem pozemků Troubsko, dražby pozemky Troubsko, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Troubsko (stavební pozemky na prodej Troubsko, pronájem stavebních pozemků Troubsko, dražby stavebních pozemků Troubsko, ), komerční pozemky Troubsko (komerční pozemky na prodej Troubsko, pronájem komerčních pozemků Troubsko, dražby komerčních pozemků Troubsko, ), zahrady Troubsko (zahrady na prodej Troubsko, pronájem zahrady Troubsko, dražby zahrad Troubsko, ), zemědělské půdy Troubsko (prodej zemědělské půdy Troubsko, pronájem zemědělské půdy Troubsko, dražby zemědělských půd Troubsko, ), lesy Troubsko (lesy na prodej Troubsko, pronájem lesů Troubsko, dražby lesů Troubsko, ), louky Troubsko (louky na prodej Troubsko, pronájem luk Troubsko, dražby luk Troubsko, ), rybníky Troubsko (rybníky na prodej Troubsko, pronájem rybníků Troubsko, dražby rybníků Troubsko, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Troubsko ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Troubsko zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Troubsko Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej areálu u D1 - pozemek 10.000m2 s admin.budovou, halami,...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Troubsko

25 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, pozemky pro komerční výstavbu, 5 551 m - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 5551 m2

Troubsko

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Komerční pozemek se stavebním povolením, Troubsko, Brno venkov

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3440...

Troubsko

1 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Troubsko, komerční pozemek 3452 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3452 m2

Troubsko

7 249 200 Kč
TOPlist TOPlist

Troubsko, stavební parcela, 2085m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2085 m2

Troubsko

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist