Pozemky na prodej Střelice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Střelice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Střelice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Střelice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Střelice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Střelice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Střelice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Střelice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Střelice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Střelice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Střelice , v kategorii pozemky Střelice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Střelice, pronájem pozemků Střelice, dražby pozemky Střelice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Střelice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Střelice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Střelice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Střelice, pronájem pozemků Střelice, dražby pozemky Střelice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Střelice (stavební pozemky na prodej Střelice, ), komerční pozemky Střelice (komerční pozemky na prodej Střelice, ), zahrady Střelice (zahrady na prodej Střelice, ), zemědělské půdy Střelice (prodej zemědělské půdy Střelice, ), lesy Střelice (lesy na prodej Střelice, ), louky Střelice (louky na prodej Střelice, ), rybníky Střelice (rybníky na prodej Střelice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Střelice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Střelice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Střelice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 1424 m2, Střelice u Brna

Zahrada

Střelice

760 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Střelice u Brna

Les, lokalita: Centrum obce, pozemek: 5049 m2

Střelice

100 980 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Střelice u Brna

Pozemek, komerční, pozemek: 4098 m2

Střelice

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Střelice u Brna,

Pozemek, bydlení, pozemek: 2050 m2

Střelice

2 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavební parcely 2 050 m2 v KÚ Střelice u Brna okr. Brno-venkov

Pozemek, bydlení

Ant. Smutného, Střelice

2 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist