Pozemky Střelice – nabídka pozemků Střelice (100+)

Najít optimální pozemek Střelice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Střelice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Střelice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Střelice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Střelice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Střelice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Střelice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Střelice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Střelice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Střelice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Střelice , v kategorii pozemky Střelice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Střelice, pronájem pozemků Střelice, dražby pozemky Střelice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Střelice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Střelice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Střelice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Střelice, pronájem pozemků Střelice, dražby pozemky Střelice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Střelice (stavební pozemky na prodej Střelice, pronájem stavebních pozemků Střelice, dražby stavebních pozemků Střelice, ), komerční pozemky Střelice (komerční pozemky na prodej Střelice, pronájem komerčních pozemků Střelice, dražby komerčních pozemků Střelice, ), zahrady Střelice (zahrady na prodej Střelice, pronájem zahrady Střelice, dražby zahrad Střelice, ), zemědělské půdy Střelice (prodej zemědělské půdy Střelice, pronájem zemědělské půdy Střelice, dražby zemědělských půd Střelice, ), lesy Střelice (lesy na prodej Střelice, pronájem lesů Střelice, dražby lesů Střelice, ), louky Střelice (louky na prodej Střelice, pronájem luk Střelice, dražby luk Střelice, ), rybníky Střelice (rybníky na prodej Střelice, pronájem rybníků Střelice, dražby rybníků Střelice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Střelice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Střelice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Střelice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 1424 m2, Střelice u Brna

Zahrada

Střelice

760 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Střelice u Brna

Les, lokalita: Centrum obce, pozemek: 5049 m2

Střelice

100 980 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Střelice u Brna

Pozemek, komerční, pozemek: 4098 m2

Střelice

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Střelice u Brna,

Pozemek, bydlení, pozemek: 2050 m2

Střelice

2 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavební parcely 2 050 m2 v KÚ Střelice u Brna okr. Brno-venkov

Pozemek, bydlení

Ant. Smutného, Střelice

2 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist