Pozemky na prodej Šlapanice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Šlapanice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Šlapanice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Šlapanice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Šlapanice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Šlapanice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Šlapanice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Šlapanice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Šlapanice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Šlapanice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Šlapanice , v kategorii pozemky Šlapanice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Šlapanice, pronájem pozemků Šlapanice, dražby pozemky Šlapanice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Šlapanice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Šlapanice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Šlapanice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Šlapanice, pronájem pozemků Šlapanice, dražby pozemky Šlapanice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Šlapanice (stavební pozemky na prodej Šlapanice, ), komerční pozemky Šlapanice (komerční pozemky na prodej Šlapanice, ), zahrady Šlapanice (zahrady na prodej Šlapanice, ), zemědělské půdy Šlapanice (prodej zemědělské půdy Šlapanice, ), lesy Šlapanice (lesy na prodej Šlapanice, ), louky Šlapanice (louky na prodej Šlapanice, ), rybníky Šlapanice (rybníky na prodej Šlapanice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Šlapanice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Šlapanice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Šlapanice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku 396 m2, Šlapanice u Brna, okres Brno-město

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 396 m2

Bedřichovická, Šlapanice

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pole 9 935 m2 1 291 550 Kč (130 Kč za m2)

Zemědělská půda, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9305 m2

Šlapanice

1 291 550 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku 2 ha

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 20800 m2

Šlapanice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 9984 m u D1 v blízkosti Šlapanic u Brna

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 9984 m2

Šlapanice

900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Šlapanice, Akátová

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 800 m2

Akátová, Šlapanice

4 190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku Šlapanice u Brna - CP 1985 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 1985 m2

Šlapanice

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist