Pozemky Šlapanice – nabídka pozemků Šlapanice (100+)

Najít optimální pozemek Šlapanice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Šlapanice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Šlapanice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Šlapanice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Šlapanice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Šlapanice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Šlapanice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Šlapanice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Šlapanice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Šlapanice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Šlapanice , v kategorii pozemky Šlapanice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Šlapanice, pronájem pozemků Šlapanice, dražby pozemky Šlapanice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Šlapanice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Šlapanice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Šlapanice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Šlapanice, pronájem pozemků Šlapanice, dražby pozemky Šlapanice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Šlapanice (stavební pozemky na prodej Šlapanice, pronájem stavebních pozemků Šlapanice, dražby stavebních pozemků Šlapanice, ), komerční pozemky Šlapanice (komerční pozemky na prodej Šlapanice, pronájem komerčních pozemků Šlapanice, dražby komerčních pozemků Šlapanice, ), zahrady Šlapanice (zahrady na prodej Šlapanice, pronájem zahrady Šlapanice, dražby zahrad Šlapanice, ), zemědělské půdy Šlapanice (prodej zemědělské půdy Šlapanice, pronájem zemědělské půdy Šlapanice, dražby zemědělských půd Šlapanice, ), lesy Šlapanice (lesy na prodej Šlapanice, pronájem lesů Šlapanice, dražby lesů Šlapanice, ), louky Šlapanice (louky na prodej Šlapanice, pronájem luk Šlapanice, dražby luk Šlapanice, ), rybníky Šlapanice (rybníky na prodej Šlapanice, pronájem rybníků Šlapanice, dražby rybníků Šlapanice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Šlapanice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Šlapanice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Šlapanice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku 396 m2, Šlapanice u Brna, okres Brno-město

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 396 m2

Bedřichovická, Šlapanice

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pole 9 935 m2 1 291 550 Kč (130 Kč za m2)

Zemědělská půda, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9305 m2

Šlapanice

1 291 550 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku 2 ha

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 20800 m2

Šlapanice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 9984 m u D1 v blízkosti Šlapanic u Brna

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 9984 m2

Šlapanice

900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Šlapanice, Akátová

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 800 m2

Akátová, Šlapanice

4 190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku Šlapanice u Brna - CP 1985 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 1985 m2

Šlapanice

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist