Pozemky na prodej Rozdrojovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Rozdrojovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Rozdrojovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Rozdrojovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Rozdrojovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Rozdrojovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Rozdrojovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Rozdrojovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Rozdrojovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Rozdrojovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Rozdrojovice , v kategorii pozemky Rozdrojovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem pozemků Rozdrojovice, dražby pozemky Rozdrojovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Rozdrojovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Rozdrojovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Rozdrojovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem pozemků Rozdrojovice, dražby pozemky Rozdrojovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Rozdrojovice (stavební pozemky na prodej Rozdrojovice, ), komerční pozemky Rozdrojovice (komerční pozemky na prodej Rozdrojovice, ), zahrady Rozdrojovice (zahrady na prodej Rozdrojovice, ), zemědělské půdy Rozdrojovice (prodej zemědělské půdy Rozdrojovice, ), lesy Rozdrojovice (lesy na prodej Rozdrojovice, ), louky Rozdrojovice (louky na prodej Rozdrojovice, ), rybníky Rozdrojovice (rybníky na prodej Rozdrojovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Rozdrojovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Rozdrojovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Rozdrojovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Pozemek zemědělská půda, 1638 m2, Rozdrojovice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1638 m2

Za Humny, Rozdrojovice

4 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1 978 m2 v Rozdrojovicích, lokalita,, Na Kříži,,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1842 m2

Rozdrojovice

2 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej STP Rozdrojovice, Brno-venkov, 747 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 747 m2

Rozdrojovice

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Větší stavební pozemek Rozdrojovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2007 m2

Rozdrojovice

5 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist