Pozemky Rozdrojovice – nabídka pozemků Rozdrojovice (100+)

Najít optimální pozemek Rozdrojovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Rozdrojovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Rozdrojovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Rozdrojovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Rozdrojovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Rozdrojovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Rozdrojovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Rozdrojovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Rozdrojovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Rozdrojovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Rozdrojovice , v kategorii pozemky Rozdrojovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem pozemků Rozdrojovice, dražby pozemky Rozdrojovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Rozdrojovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Rozdrojovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Rozdrojovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem pozemků Rozdrojovice, dražby pozemky Rozdrojovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Rozdrojovice (stavební pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem stavebních pozemků Rozdrojovice, dražby stavebních pozemků Rozdrojovice, ), komerční pozemky Rozdrojovice (komerční pozemky na prodej Rozdrojovice, pronájem komerčních pozemků Rozdrojovice, dražby komerčních pozemků Rozdrojovice, ), zahrady Rozdrojovice (zahrady na prodej Rozdrojovice, pronájem zahrady Rozdrojovice, dražby zahrad Rozdrojovice, ), zemědělské půdy Rozdrojovice (prodej zemědělské půdy Rozdrojovice, pronájem zemědělské půdy Rozdrojovice, dražby zemědělských půd Rozdrojovice, ), lesy Rozdrojovice (lesy na prodej Rozdrojovice, pronájem lesů Rozdrojovice, dražby lesů Rozdrojovice, ), louky Rozdrojovice (louky na prodej Rozdrojovice, pronájem luk Rozdrojovice, dražby luk Rozdrojovice, ), rybníky Rozdrojovice (rybníky na prodej Rozdrojovice, pronájem rybníků Rozdrojovice, dražby rybníků Rozdrojovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Rozdrojovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Rozdrojovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Rozdrojovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Pozemek zemědělská půda, 1638 m2, Rozdrojovice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1638 m2

Za Humny, Rozdrojovice

4 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1 978 m2 v Rozdrojovicích, lokalita,, Na Kříži,,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1842 m2

Rozdrojovice

2 900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej STP Rozdrojovice, Brno-venkov, 747 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 747 m2

Rozdrojovice

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Větší stavební pozemek Rozdrojovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2007 m2

Rozdrojovice

5 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist