Pozemky na prodej Říčany (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Říčany z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Říčany je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Říčany pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Říčany s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Říčany určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Říčany

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Říčany, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Říčany prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Říčany je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Říčany , v kategorii pozemky Říčany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Říčany, pronájem pozemků Říčany, dražby pozemky Říčany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Říčany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Říčany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Říčany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Říčany, pronájem pozemků Říčany, dražby pozemky Říčany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Říčany (stavební pozemky na prodej Říčany, ), komerční pozemky Říčany (komerční pozemky na prodej Říčany, ), zahrady Říčany (zahrady na prodej Říčany, ), zemědělské půdy Říčany (prodej zemědělské půdy Říčany, ), lesy Říčany (lesy na prodej Říčany, ), louky Říčany (louky na prodej Říčany, ), rybníky Říčany (rybníky na prodej Říčany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Říčany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Říčany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Říčany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Bydlení, Říčany, 4700m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4700 m2

Říčany

1 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1118 m2 - Říčany u Brna, okr. Brno-venkov.

Pozemek, bydlení, pozemek: 1118 m2

Rosická, Říčany

1 750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Říčany u Brna

Pozemek, bydlení, pozemek: 652 m2

Říčany

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Říčany, stavební parcela, 652 m2 - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 652 m2

Říčany

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek, 1118 m2, Říčany, okr. Brno-venkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1118 m2

Říčany

1 750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské orné půdy 1480 m2 v obci Říčany u Brna

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1480 m2

Říčany

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské orné půdy 686 m2 v Říčanech u Brna

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 686 m2

Říčany

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist