Pozemky Říčany – nabídka pozemků Říčany (100+)

Najít optimální pozemek Říčany je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Říčany hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Říčany, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Říčany k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Říčany k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Říčany nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Říčany, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Říčany o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Říčany realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Říčany přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Říčany , v kategorii pozemky Říčany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Říčany, pronájem pozemků Říčany, dražby pozemky Říčany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Říčany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Říčany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Říčany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Říčany, pronájem pozemků Říčany, dražby pozemky Říčany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Říčany (stavební pozemky na prodej Říčany, pronájem stavebních pozemků Říčany, dražby stavebních pozemků Říčany, ), komerční pozemky Říčany (komerční pozemky na prodej Říčany, pronájem komerčních pozemků Říčany, dražby komerčních pozemků Říčany, ), zahrady Říčany (zahrady na prodej Říčany, pronájem zahrady Říčany, dražby zahrad Říčany, ), zemědělské půdy Říčany (prodej zemědělské půdy Říčany, pronájem zemědělské půdy Říčany, dražby zemědělských půd Říčany, ), lesy Říčany (lesy na prodej Říčany, pronájem lesů Říčany, dražby lesů Říčany, ), louky Říčany (louky na prodej Říčany, pronájem luk Říčany, dražby luk Říčany, ), rybníky Říčany (rybníky na prodej Říčany, pronájem rybníků Říčany, dražby rybníků Říčany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Říčany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Říčany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Říčany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Bydlení, Říčany, 4700m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4700 m2

Říčany

1 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1118 m2 - Říčany u Brna, okr. Brno-venkov.

Pozemek, bydlení, pozemek: 1118 m2

Rosická, Říčany

1 750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Říčany u Brna

Pozemek, bydlení, pozemek: 652 m2

Říčany

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Říčany, stavební parcela, 652 m2 - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 652 m2

Říčany

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Stavební pozemek, 1118 m2, Říčany, okr. Brno-venkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1118 m2

Říčany

1 750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské orné půdy 1480 m2 v obci Říčany u Brna

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1480 m2

Říčany

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské orné půdy 686 m2 v Říčanech u Brna

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 686 m2

Říčany

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist