Pozemky na prodej Přísnotice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Přísnotice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Přísnotice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Přísnotice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Přísnotice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Přísnotice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Přísnotice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Přísnotice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Přísnotice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Přísnotice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přísnotice , v kategorii pozemky Přísnotice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přísnotice, pronájem pozemků Přísnotice, dražby pozemky Přísnotice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Přísnotice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Přísnotice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Přísnotice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Přísnotice, pronájem pozemků Přísnotice, dražby pozemky Přísnotice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Přísnotice (stavební pozemky na prodej Přísnotice, ), komerční pozemky Přísnotice (komerční pozemky na prodej Přísnotice, ), zahrady Přísnotice (zahrady na prodej Přísnotice, ), zemědělské půdy Přísnotice (prodej zemědělské půdy Přísnotice, ), lesy Přísnotice (lesy na prodej Přísnotice, ), louky Přísnotice (louky na prodej Přísnotice, ), rybníky Přísnotice (rybníky na prodej Přísnotice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Přísnotice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Přísnotice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Přísnotice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku v k.ú. Přísnotice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 19 m2

Přísnotice

1 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy v k.ú. Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 6763 m2

Přísnotice

202 890 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v Přísnoticích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1443 m2

Přísnotice

117 350 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 4569 m2

Přísnotice

137 070 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 2350 m2, Přísnotice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Přísnotice

45 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist