Pozemky na prodej Příbram na Moravě (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Příbram na Moravě z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Příbram na Moravě je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Příbram na Moravě pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Příbram na Moravě s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Příbram na Moravě určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Příbram na Moravě

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Příbram na Moravě, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Příbram na Moravě prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Příbram na Moravě je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Příbram na Moravě , v kategorii pozemky Příbram na Moravě jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Příbram na Moravě, pronájem pozemků Příbram na Moravě, dražby pozemky Příbram na Moravě, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Příbram na Moravě pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Příbram na Moravě příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Příbram na Moravě na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Příbram na Moravě, pronájem pozemků Příbram na Moravě, dražby pozemky Příbram na Moravě, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Příbram na Moravě (stavební pozemky na prodej Příbram na Moravě, ), komerční pozemky Příbram na Moravě (komerční pozemky na prodej Příbram na Moravě, ), zahrady Příbram na Moravě (zahrady na prodej Příbram na Moravě, ), zemědělské půdy Příbram na Moravě (prodej zemědělské půdy Příbram na Moravě, ), lesy Příbram na Moravě (lesy na prodej Příbram na Moravě, ), louky Příbram na Moravě (louky na prodej Příbram na Moravě, ), rybníky Příbram na Moravě (rybníky na prodej Příbram na Moravě, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Příbram na Moravě ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Příbram na Moravě zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Příbram na Moravě Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemky: orná půda, ostatní plocha, trvalý travní porost, vodní...

Zemědělská půda

Příbram na Moravě

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej lesa, CP 793m2, Příbram na Moravě,okres Brno-venkov

Les, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 793 m2

Příbram na Moravě

70 000 Kč
TOPlist TOPlist

Příbram na Moravě, zahrada 880 m2, rekreace, chata, elektřina -...

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 880 m2

Příbram na Moravě

750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zahrada 880 m2 - Příbram na Moravě, Brno-venkov. Lze stavět chatu.

Zahrada, pozemek: 880 m2

Příbram na Moravě

909 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist