Pozemky na prodej Přibice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Přibice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Přibice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Přibice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Přibice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Přibice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Přibice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Přibice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Přibice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Přibice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přibice , v kategorii pozemky Přibice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přibice, pronájem pozemků Přibice, dražby pozemky Přibice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Přibice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Přibice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Přibice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Přibice, pronájem pozemků Přibice, dražby pozemky Přibice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Přibice (stavební pozemky na prodej Přibice, ), komerční pozemky Přibice (komerční pozemky na prodej Přibice, ), zahrady Přibice (zahrady na prodej Přibice, ), zemědělské půdy Přibice (prodej zemědělské půdy Přibice, ), lesy Přibice (lesy na prodej Přibice, ), louky Přibice (louky na prodej Přibice, ), rybníky Přibice (rybníky na prodej Přibice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Přibice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Přibice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Přibice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 673 m2, Přibice, podíl 1/4

Zemědělská půda, pozemek: 673 m2

Přibice

72 000 Kč
TOPlist TOPlist

Orná půda v k.ú Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 694 m2

Přibice

20 820 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej parcely v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5081 m2

Přibice

254 050 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v zemědělském areálu v k.ú. Přibice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 6959 m2

Přibice

695 900 Kč
TOPlist TOPlist

0,15 ha orné půdy v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1579 m2

Přibice

47 370 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist