Pozemky Přibice – nabídka pozemků Přibice (100+)

Najít optimální pozemek Přibice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Přibice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Přibice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Přibice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Přibice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Přibice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Přibice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Přibice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Přibice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Přibice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Přibice , v kategorii pozemky Přibice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Přibice, pronájem pozemků Přibice, dražby pozemky Přibice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Přibice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Přibice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Přibice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Přibice, pronájem pozemků Přibice, dražby pozemky Přibice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Přibice (stavební pozemky na prodej Přibice, pronájem stavebních pozemků Přibice, dražby stavebních pozemků Přibice, ), komerční pozemky Přibice (komerční pozemky na prodej Přibice, pronájem komerčních pozemků Přibice, dražby komerčních pozemků Přibice, ), zahrady Přibice (zahrady na prodej Přibice, pronájem zahrady Přibice, dražby zahrad Přibice, ), zemědělské půdy Přibice (prodej zemědělské půdy Přibice, pronájem zemědělské půdy Přibice, dražby zemědělských půd Přibice, ), lesy Přibice (lesy na prodej Přibice, pronájem lesů Přibice, dražby lesů Přibice, ), louky Přibice (louky na prodej Přibice, pronájem luk Přibice, dražby luk Přibice, ), rybníky Přibice (rybníky na prodej Přibice, pronájem rybníků Přibice, dražby rybníků Přibice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Přibice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Přibice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Přibice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 673 m2, Přibice, podíl 1/4

Zemědělská půda, pozemek: 673 m2

Přibice

72 000 Kč
TOPlist TOPlist

Orná půda v k.ú Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 694 m2

Přibice

20 820 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej parcely v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5081 m2

Přibice

254 050 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v zemědělském areálu v k.ú. Přibice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 6959 m2

Přibice

695 900 Kč
TOPlist TOPlist

0,15 ha orné půdy v k.ú. Přibice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1579 m2

Přibice

47 370 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist