Pozemky na prodej Pasohlávky (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Pasohlávky z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Pasohlávky je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Pasohlávky pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Pasohlávky s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Pasohlávky určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Pasohlávky

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Pasohlávky, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Pasohlávky prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Pasohlávky je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Pasohlávky , v kategorii pozemky Pasohlávky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem pozemků Pasohlávky, dražby pozemky Pasohlávky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Pasohlávky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Pasohlávky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Pasohlávky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem pozemků Pasohlávky, dražby pozemky Pasohlávky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Pasohlávky (stavební pozemky na prodej Pasohlávky, ), komerční pozemky Pasohlávky (komerční pozemky na prodej Pasohlávky, ), zahrady Pasohlávky (zahrady na prodej Pasohlávky, ), zemědělské půdy Pasohlávky (prodej zemědělské půdy Pasohlávky, ), lesy Pasohlávky (lesy na prodej Pasohlávky, ), louky Pasohlávky (louky na prodej Pasohlávky, ), rybníky Pasohlávky (rybníky na prodej Pasohlávky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Pasohlávky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Pasohlávky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Pasohlávky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, louka, 984 m2, Pasohlávky

Louka, lokalita: Klidná část obce

Pasohlávky

462 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu - Brno - Mušov

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4259 m2

Pasohlávky

1 700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2.100 m2 v obci Pasohlávky, k. ú. Mušov, pro stavbu...

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2100 m2

Pasohlávky

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 13.045 m2, Pasohlávky

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 13045 m2

Pasohlávky

1 115 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2.100 m2 v obci Pasohlávky, k. ú. Mušov, pro stavbu...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2100 m2

Pasohlávky

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pasohlávky - Mušov, pozemek 4490 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4490 m2

Pasohlávky

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist