Pozemky Pasohlávky – nabídka pozemků Pasohlávky (100+)

Najít optimální pozemek Pasohlávky je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Pasohlávky hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Pasohlávky, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Pasohlávky k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Pasohlávky k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Pasohlávky nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Pasohlávky, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Pasohlávky o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Pasohlávky realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Pasohlávky přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Pasohlávky , v kategorii pozemky Pasohlávky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem pozemků Pasohlávky, dražby pozemky Pasohlávky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Pasohlávky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Pasohlávky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Pasohlávky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem pozemků Pasohlávky, dražby pozemky Pasohlávky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Pasohlávky (stavební pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem stavebních pozemků Pasohlávky, dražby stavebních pozemků Pasohlávky, ), komerční pozemky Pasohlávky (komerční pozemky na prodej Pasohlávky, pronájem komerčních pozemků Pasohlávky, dražby komerčních pozemků Pasohlávky, ), zahrady Pasohlávky (zahrady na prodej Pasohlávky, pronájem zahrady Pasohlávky, dražby zahrad Pasohlávky, ), zemědělské půdy Pasohlávky (prodej zemědělské půdy Pasohlávky, pronájem zemědělské půdy Pasohlávky, dražby zemědělských půd Pasohlávky, ), lesy Pasohlávky (lesy na prodej Pasohlávky, pronájem lesů Pasohlávky, dražby lesů Pasohlávky, ), louky Pasohlávky (louky na prodej Pasohlávky, pronájem luk Pasohlávky, dražby luk Pasohlávky, ), rybníky Pasohlávky (rybníky na prodej Pasohlávky, pronájem rybníků Pasohlávky, dražby rybníků Pasohlávky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Pasohlávky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Pasohlávky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Pasohlávky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, louka, 984 m2, Pasohlávky

Louka, lokalita: Klidná část obce

Pasohlávky

462 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu - Brno - Mušov

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4259 m2

Pasohlávky

1 700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2.100 m2 v obci Pasohlávky, k. ú. Mušov, pro stavbu...

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2100 m2

Pasohlávky

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 13.045 m2, Pasohlávky

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 13045 m2

Pasohlávky

1 115 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2.100 m2 v obci Pasohlávky, k. ú. Mušov, pro stavbu...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2100 m2

Pasohlávky

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pasohlávky - Mušov, pozemek 4490 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4490 m2

Pasohlávky

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist