Pozemky Ostrovačice – nabídka pozemků Ostrovačice (100+)

Najít optimální pozemek Ostrovačice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ostrovačice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ostrovačice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ostrovačice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Ostrovačice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Ostrovačice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ostrovačice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Ostrovačice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Ostrovačice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ostrovačice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ostrovačice , v kategorii pozemky Ostrovačice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ostrovačice, pronájem pozemků Ostrovačice, dražby pozemky Ostrovačice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ostrovačice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ostrovačice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ostrovačice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ostrovačice, pronájem pozemků Ostrovačice, dražby pozemky Ostrovačice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ostrovačice (stavební pozemky na prodej Ostrovačice, pronájem stavebních pozemků Ostrovačice, dražby stavebních pozemků Ostrovačice, ), komerční pozemky Ostrovačice (komerční pozemky na prodej Ostrovačice, pronájem komerčních pozemků Ostrovačice, dražby komerčních pozemků Ostrovačice, ), zahrady Ostrovačice (zahrady na prodej Ostrovačice, pronájem zahrady Ostrovačice, dražby zahrad Ostrovačice, ), zemědělské půdy Ostrovačice (prodej zemědělské půdy Ostrovačice, pronájem zemědělské půdy Ostrovačice, dražby zemědělských půd Ostrovačice, ), lesy Ostrovačice (lesy na prodej Ostrovačice, pronájem lesů Ostrovačice, dražby lesů Ostrovačice, ), louky Ostrovačice (louky na prodej Ostrovačice, pronájem luk Ostrovačice, dražby luk Ostrovačice, ), rybníky Ostrovačice (rybníky na prodej Ostrovačice, pronájem rybníků Ostrovačice, dražby rybníků Ostrovačice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ostrovačice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ostrovačice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ostrovačice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Komerční pozemky, Ostrovačice

Pozemek, komerční, pozemek: 6000 m2

Ostrovačice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky, Ostrovačice

Pozemek, bydlení, pozemek: 10000 m2

Ostrovačice

15 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Ostrovačice

Zahrada, pozemek: 4234 m2

Na Šípu, Ostrovačice

740 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Ostrovačice 475 m2

Pozemek, komerční, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 475 m2

náměstí Viléma Mrštíka, Ostrovačice

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Ostrovačice, pozemek 1339 m2, s možností výstavby, elektřina - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1339 m2

Ostrovačice

640 042 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Ostrovačice, Žebětínská

Pozemek, bydlení, lokalita: Polosamota, pozemek: 500 m2

Žebětínská, Ostrovačice

1 050 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2760 m2 - Ostrovačice. Šíře 22-23 m, vhodný na 1-2...

Pozemek, bydlení, pozemek: 2837 m2

Ostrovačice

1 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist